Hem » Kontakta Oss

Kontakta Oss

Victus Medical Group AB

 

Stockholm

Isafjordsgatan 30A
164 40 Kista

Växel: 08-564 619 30

Malmö

Grynbodgatan 16
123 45 Malmö

Växel: 08-564 619 30

Göteborg

E A Rosengrens gata 32
421 31 Göteborg

Växel: 08-564 619 30

Victus Team

Anna Kelishadi

Ekonomichef

08 564 619 30
anna@victusmedical.se

David Kaipe

Grafiker - Kontorschef

08 564 619 30
david@victusmedical.se

Teresa Enggren Paulsson

Kundansvarig Hudterapeut

0703-486 787
teresa@victusclinic.se

Anette Thorshag

Kundansvarig Hudterapeut

0704 179 208
anette@victusclinic.se

Sara Ladelfa

Kundansvarig Hudterapeut

0739 786 554
sara@victusclinic.se

Sofia Söderqvist

Kundansvarig Hudterapeut

0707-606 159
sofia@victusclinic.se

Annamaria Bruschi

Kundansvarig Hudterapeut

0709-908 630
annamaria@victusclinic.se

Dean Hirbli

Servicechef

0704-179201
dean@victusmedical.se

Branislav Sekulic

Servicetekniker södra Sverige

0736 559 679
branislav@victusmedical.se

Azadeh Mirzaei

Servicetekniker

0720-044 116
azadeh@victusmedical.se

Robert Bentesjö

Service

0707-359 310

Välkommen till Victus Clinic. Här väljer du Klinik eller Konsument.

Boka demo

Boka en fri demo med våra kundutbildare