Hem » Kontakta Oss

Kontakta Oss

Victus Medical Group AB

 

Stockholm

Isafjordsgatan 30A
164 40 Kista

Växel: 08-564 619 30

Malmö

Grynbodgatan 16
123 45 Malmö

Växel: 08-564 619 30

Victus Team

Amir Kelishadi

Affärsutvecklare

08 564 619 30
amir@victusmedical.se

Anna Kelishadi

Ekonomichef

08 564 619 30
anna@victusmedical.se

David Kaipe

Grafiker - Kontorschef

08 564 619 30
david@victusmedical.se

Madeleine Skiljaica

Marknadsansvarig

08 564 619 30
madeleine@victusmedical.se

Svante Norberg

Försäljningschef

08 564 619 30
svante@victusclinic.se

Anette Thorshag

Kundansvarig Hudterapeut

0704 179 208
anette@victusclinic.se

Rebecka Wåglund

Kundansvarig Hudterapeut

0707 576 524
rebecka@victusclinic.se

Annamaria Bruschi

Kundansvarig Hudterapeut

0709 908 630
annamaria@victusclinic.se

Linnea Levall

Kundansvarig Hudterapeut

0707 606 159
linnea@victusclinic.se

Dean Hirbli

Servicechef

0704 179 201
dean@victusmedical.se

Henrik Högberg

Servicetekniker

0721 866 697
henrik@victusmedical.se

Branislav Sekulic

Servicetekniker södra Sverige

0736 559 679
branislav@victusmedical.se

Välkommen till Victus Clinic. Här väljer du Klinik eller Konsument.

Boka demo

Boka en fri demo med våra kundutbildare